MARITIM PINE BEACH HOTEL
Maritim Pine Beach Hotel, Türk Riveira’sı olarak adlandırılan Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve yeşil ile çevrelenmiş eşsiz bir tesis’tir.20 toplantı salonu ve 3 farklı fuaye ile kusursuz bir toplantı organizasyonu içim tüm fırsatları sunmaktadır.

Toplantı hizmetlerini yanı sıra 200 metre uzunluğunda özel plajı, marinası, 2 iskelesi, farklı tatlar sunan restaurantları ve çeşitli konseptlerdeki bar ve dinlence mekanları ile bir çok eğlence aktivitesi de sunmaktadır. Kısaca kongre ile eş zamanlı olarak şehrin kalabalığından uzakta, unutulmaz zaman geçirmek için ihtiyaç duyulabilecek tüm detaylar tesiste mevcuttur.

LOKASYON
Antalya Hava Limanına Uzaklık: 33 km (40 dakika)
Belek Şehir Merkezine Uzaklık: 3,5 km (5 dakika)
Antalya Şehir Merkezine Uzaklık: 45 km (60 dakika)

ANTALYA
Akdeniz Bölgesi’nin en güzide kentlerinden olan Antalya Doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir.

Yılda ortalama 300 güneşli günü, 18.7 derece yıllık sıcaklık ortalaması ile yılın 12 ayı turizm hareketlerine açık, ender bölgelerden biri olan şehir, Türkiye'de İstanbul'la birlikte turizmin lokomotifi konumundadır. 2010 yılı turizm istatistiklerine göre Antalya, dünyada en çok ziyaret edilen dördüncü il durumundaydı.

Antalya'da kültür turizminin ağırlıklı olarak yapılacağı yerler kıyı şeridinin çeşitli yerleridir. Bu bölgede Kaleiçi, tarihi yapılar, tarihi cami ve kiliseler bulunmaktadır.Antalya'da deniz turizmi de yine kıyı şeridi boyunca yapılmaktadır. Bu bölgede kıyı turizmiyle beraber deniz turları da yapılabilmektedir. Deniz turizminin en bilinen noktaları Kleopatra,Konyaaltı ve Lara plajlarıdır.

Doğal ve tarihi güzellikleri ile bilenen ve turizm cenneti olarak anılan Antalya aynı zamanda 1963 yılından beri geleneksel olarak düzenlenen ve dünya çapında üne sahip olan Uluslar arası Altın Portakal Film Festivali’ne de ev sahipliği yapmaktadır.