We Mind the Brain
Kız Kulesi, İstanbul
Nemrut Dağı, Adıyaman
Dalyan, Muğla
Boğaziçi, İstanbul
Truva Atı, Canakkale
Balon Turu, Kapadokya
Ayasofya, İstanbul
Aspendos Tiyatrosu, Antalya
html slider
Video ve röportajlar eklenmiştir. İzlemek için tıklayınız.
 

Değerli Meslektaşlarımız,

Psikofarmakoloji Derneği tarafından düzenlenen 7. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 3. Uluslararası Çock ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu 15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Hotel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Beş gün sürecek kongre boyunca, psikofarmakoloji, biyolojik psikiyatri, nörobilim, nörogörüntüleme gibi konularda günlük pratikte karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerileri paylaşılacak, en yetkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar güncel bilgiler sunacaklar, pratik çözüm önerileri yanında, dirençli olgularla ilgili dünyadaki en son yönelimlerini siz saygıdeğer meslektaşlarımıza interaktif bir şekilde aktaracaklardır.

Ayrıca farmakolojik olmayan psikiyatrik tedaviler ve bunların yönetim standartları ile alakalı sunum ve tartışmalar düzenleyip, psikiyatrik tedavide entegrasyon konusunu ele alarak bu konuya katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi seçkin ulusal ve uluslararası bilim insanları psikofarmakolojideki en son gelişmeleri konferanslar, paneller, ikili/ çoklu tartışmalar ve uydu sempozyumlar ile aktaracaklardır. Ayrıca değerli katılımcılarımız için çeşitli çalıştay, uzmanla buluşma toplantıları ve sertifika kursları düzenlenecektir. Sunum yapmak üzere kabul edilmiş bildiriler ise SCI-E (Science Citation Index-Expanded) ile indekslenen Klinik Psikofarmakoloji Bülteni özel sayısında yayınlanacaktır. Poster jürisi tarafından seçilecek olan 3 poster bildiriye ‘’Psikofarmakoloji Derneği Üstün Araştırma Ödülü’’ verilecektir.

Sizleri 7. Uluslararası Psikofarmokoloji Kongresi ve 3. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu’na davet ederken; bir yandan kongrenin ufuk açan bilimsel programından faydalanıp diğer yandan da Antalya’nın tarihi ve post modern güzelliklerini keşfetme fırsatınız olacağını mutlulukla belirtmek isterim.

Saygı ve sevgilerimizle,

7. ICP ve 3. ISCAP Düzenleme Kurulu