RESMİ HAVA YOLU

Türk Hava Yolları kongrenin resmi hava yolu olup dış hat uçuşlarda belirli sınıflar üzerinden % 20'ye varan indirim anavtajları sağlamaktadır. İndirimli bilet satın alabilmek için https://www4.thy.com/TKC/app/main?language=en linki üzerinden etkinlik kodunu kullanarak Delege girşini yapmanız gerekmektedir. (Etkinlik kodu için Organizasyon Sekreteryasına başvurunuz)

KONGE TARİHİ VE YERİ
Kongre 15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Hotel ve Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir. Kongre oturumlarında, Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe eş zamanlı tercüme yapılacaktır.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

BİLDİRİ ÖZETLERİNİN SUNUMU
• Kongrede sözel ve poster bildiri olarak sunulabilecektir.
Posterler 70 cm(en) x 90 cm(boy) ölçülerinde hazırlanmalıdır.
Sözlü sunumlar 8 dk. konuşma 2 dk. tartışmadan oluşacak şekilde toplamda 10 dk. olarak hazırlanmalıdır.

• Klinik Psikofarmakoloji Bülteni Ek Sayısı’nda yayınlanacaktır.

MARİTİM PİNE BEACH HOTEL’E ULAŞIM
Antalya Hava Limanına Uzaklık: 40 km
Ulaşım Süresi: 30 dakika
Antalya Şehir Merkezine Uzaklık: 50 km
Belek Şehir Merkezine Uzaklık: 7 km
Antalya Hava Limanı-Otel-Antalya Hava Limanı transferleri Valör Kongre Organizasyonları tarafından sağlanacaktır. Detaylar için Kayıt Konaklama sayfasını ziyaret etmenizi veya Organizasyon Sektereryası ile irtibata geçmenizi rica ederiz.